Pure Cosmetics

PURE COSMETICS LOGO OST 2_Obszar roboczy 1

zadzwoń: + 48 504 240 141

napisz: purecosmeticspl@gmail.com

+ 48 504 240 141

purecosmeticspl@gmail.com

Przykładowy wpis

Filozofią marki PURE COSMETICS jest tworzenie bezpiecznych, niezwykle skutecznych kosmetyków o prostym składzie z zastosowaniem wyselekcjonowanych składników aktywnych o potwierdzonym działaniu terapeutycznym umożliwiającym globalną odbudowę skóry. Linia preparatów PURE COSMETICS przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, do każdego typu cery narażonej na przedwczesne starzenie się, utratę wody, stres i powstawanie przebarwień.

Zdrowa, promienna skóra o jednolitym kolorycie wygląda młodziej. Za powstawanie przebarwień odpowiedzialne są zmiany hormonalne, genetyczne oraz ekspozycja na promieniowanie UV. Przebarwienia powstają w wyniku nadmiernej produkcji melaniny i jej nierównomiernego rozłożenia w komórkach naskórka.

W celu redukcji widoczności przebarwień oraz ograniczenia przedwczesnego starzenia się skóry zespół naukowców marki PURE COSMETICS opracował formułę z zastosowaniem opatentowanej, stabilnej postaci witaminy C o nazwie handlowej AA2GTM (INCI: Ascorbyl Glucoside). Użycie bardzo wysokiej tj. 15% dawki o potwierdzonym, fenomenalnym działaniu na skórę zapewnia kompleksową pielęgnację cery. Niskie pH roztworu przyczynia się do lekkiego złuszczania naskórka, sprawiając, że skóra odzyskuje witalność i zdrowy koloryt.

Połączenie wieloletniego doświadczenia naukowego nad badaniem składników aktywnych z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie kosmetologii i pielęgnacji skóry, zastosowanie opatentowanych substancji i wyselekcjonowanie wyłącznie tych o wybitnym działaniu zaowocowało stworzeniem doskonałego produktu jakim jest MULTI-AKTYWNE SERUM GLOBALNIE ODBUDOWUJĄCE PURE COSMETICS.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x